progress_icon

Data założenia postępowania: 2021-09-22

Urząd Miejski w Supraślu

Piłsudskiego 58

16-030 Supraśl

NIP: 9661767447

Osoba kontaktowa:

Monika Kropiewnicka

tel:

e-mail: monika.kropiewnicka@suprasl.pl

Rewitalicja Stadionu Miejskiego w Supraślu

POSTĘPOWANIE NR Z36/11140

Tryb postępowania: Podstawowy z możliwością negocjacji

Znak sprawy: ZP.271.1.31.2021

Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Progi postępowania: Biuletynowe

Przedmiot postępowania:

Przedmiotem inwestycji dofinansowanej ze środków budżetu państwa jest realizacja I i II etapu w ramach „budowy budynku klubowo – szatniowego z salą wielofunkcyjną i zapleczem gastronomicznym oraz zapleczem spa (sauny, basen, szatnie, sala fitness) z miejscami noclegowymi wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną; budowy boisk (boiska treningowego o nawierzchni ze sztucznej trawy, boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy naturalnej, dwóch kortów tenisowych o nawierzchni ze sztucznej trawy) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (odwodnieniem i oświetleniem) i trybunami; budowy doziemnej instalacji oświetleniowej i elektrycznej nn, doziemnej instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej, przyłącza wodociągowego; rozbiórki istniejącego budynku szatniowego oraz istniejącej infrastruktury sportowej stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego; demontażu fragmentu istniejącej sieci elektrycznej i sanitarnej w Supraślu przy ul. S. Konarskiego, na działkach nr ewid.: 1308/2, 1308/3, 1308/4, 1308/5, 1308/6, 1308/7, 1308/8 w Supraślu oraz budowy przedłużenia ul. Ogrodowej w Supraślu do ul. S. Konarskiego, na działkach nr ewid.: 1308/1, 563 (pas drogowy ul. S. Konarskiego), 1312 (pas drogowy ul. Ogrodowej), w ramach zadania „Sport drogą do integracji społecznej. Rozbudowa bazy sportowej stadionu miejskiego.”

Zamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje wykonanie:

I ETAP

- budowa części budynku klubowo-szatniowego z salą wielofunkcyjną w zakresie zaplecza klubowego i szatni dla zawodników wraz z wyposażeniem pomieszczeń;

- budowa infrastruktury sportowej –boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy naturalnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną (odwodnieniem, nawadnianiem nawierzchni i oświetleniem);

- budowa nawierzchni utwardzonych (chodników i dojazdów);

- budowa infrastruktury technicznej (uzbrojenia podziemnego);

- budowa doziemnej instalacji oświetleniowej i elektrycznej nn, doziemnej instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej, przyłącza wodociągowego;

- wykonanie elementów zagospodarowania terenu, w tym: trybun dla widzów, miejsca na odpady stałe oraz wykonanie nowego ogrodzenia wydzielającego poszczególne elementy Stadionu Miejskiego tj. główne boisko piłkarskie oraz piłkochwyty za bramkami boiska i wzdłuż ulicy Ogrodowej, trybuny i budynek klubowo-szatniowy, a także wykonanie ogrodzenia od ulic: S. Konarskiego i Ogrodowej (obecnie w realizacji), wykonanie elementów małej architektury: ławek, koszy na śmieci itp.;

UWAGA: ogrodzenie od strony ulic: S. Konarskiego i Ogrodowej wykonane z tych samych materiałów oraz dostosowane w konstrukcji i w wyglądzie do istniejącego ogrodzenia zlokalizowanego na terenie Parku miejskiego sąsiadującego ze stadionem.

- rozbiórka zbędnych i kolidujących elementów zagospodarowania terenu, w tym ogrodzenia;

- rozbiórka istniejącego budynku szatniowego oraz istniejącej infrastruktury sportowej stadionu piłkarsko - lekkoatletycznego;

- demontaż fragmentu istniejącej sieci elektrycznej i kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej;

- wykonanie nasadzenia zieleni i zazielenienia terenu poprzez obsianie trawą.

II ETAP

- budowa części budynku klubowo-szatniowego w zakresie zaplecza klubowego (pomieszczenia sędziów) wraz z wyposażeniem pomieszczeń.

Część budynku objęta I i II etapem realizacji inwestycji usytuowana jest wzdłuż ul. S. Konarskiego. Przewidziany jest budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny z częściowo nieużytkowym poddaszem bez podpiwniczenia z dachem dwuspadkowym.

Budynek przeznaczony jest na potrzeby miejskiego klubu piłkarskiego (funkcja klubowa z kompleksem szatniowym oraz salami ćwiczeń, sanitariatami oraz pomieszczeniem pierwszej pomocy).

Część klubowa posiada wejście od strony ul. S. Konarskiego. Funkcja użytkowa znajduje się na parterze budynku oraz w części poddasza. Pozostała część poddasza pozostaje nieużytkowa do zagospodarowania w kolejnych etapach realizacji inwestycji.

Wejście główne do budynku zlokalizowane jest od strony ul. S. Konarskiego, od strony boisk zlokalizowano wejścia gospodarcze oraz wejścia do części dla zawodników. W budynku znajdują się pomieszczenia klubowe z szatniami, salami ćwiczeń i sanitariatami oraz pomieszczenia techniczne (kotłownia i rozdzielnia elektryczna).

ZESTAWIENIE POWIERZCHNI I KUBATURY:

I ETAP

Powierzchnia zabudowy - 248,50 m2

Powierzchnia użytkowa (parter) - 206,80 m2

Kubatura budynku - 1790,00 m3

II ETAP

Powierzchnia zabudowy - 114,60 m2

Powierzchnia użytkowa - 357,80 m2

(parter – 93,50 m2)

(piętro – 264,30 m2, w tym poddasze nieużytkowe – 89,30 m2)

Kubatura budynku - 920,00 m3

Razem I i II ETAP

Powierzchnia zabudowy - 363,10 m2

Powierzchnia użytkowa - 564,60 m2

(parter – 300,30 m2)

(piętro – 264,30 m2, w tym poddasze nieużytkowe – 89,30 m2)

Kubatura budynku - 2710,00 m3

Projektowany budynek wyposażony będzie we wszystkie podstawowe instalacje:

- instalację wodociągową;

- kanalizację sanitarną;

- kanalizację deszczową;

- instalację centralnego ogrzewania;

- instalację ciepłej wody użytkowej;

- instalację elektryczną;

- instalację teletechniczną.

W zakresie wykonania instalacji elektrycznych należy wykonać:

- elektryczne tablice rozdzielcze;

- wewnętrzne linie zasilające WLZ;

- instalację oświetleniową;

- instalację gniazd wtykowych;

- instalację przeciwprzepięciową;

- system oddymiania;

- instalację systemu przyzywowego.

W zakresie wykonania instalacji sanitarnych, deszczowych i wodociągowych należy wykonać:

- przyłącza kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz drenaż;

- przyłącze wodociągowe;

- instalację wody zimnej, ciepłej, kanalizacji sanitarnej;

- wentylację mechaniczną i ogrzewanie elektryczne.

Szczegółowy zakres branż: architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej i drogowej znajduje się w dokumentacji technicznej załączonej do SIWZ tj. w wielobranżowym projekcie budowlanym (podstawowym) i projekcie budowlanym zamiennym, w tym: w projektach zagospodarowania terenu i wielobranżowych projektach architektoniczno-budowlanych oraz wielobranżowych projektach wykonawczych autorstwa arch. Romana Ptaszyńskiego wraz z zespołem projektowym.

UWAGA: Zamawiający w celu uniknięcia nieporozumień zamieszcza dokumentację techniczną w szerszym zakresie obejmującą również obecnie realizowaną inwestycję gminną „przedłużenia ul. Ogrodowej w Supraślu do ul. S. Konarskiego”.

UWAGA: rewitalizacja Stadionu Miejskiego w Supraślu – I i II etap musi być skoordynowana wielobranżowo z obecnie realizowaną inwestycją gminną „przedłużenia ul. Ogrodowej w Supraślu do ul. S. Konarskiego” prowadzoną w ramach odrębnego zamówienia oraz rozbiórką i budową sieci kanalizacji deszczowej i kanalizacji sanitarnej planowaną do realizacji w ramach odrębnego zamówienia na terenie Stadionu Miejskiego - w bliskim sąsiedztwie skrzyżowania ulic: S. Konarskiego i Ogrodowej.

W trakcie prowadzenia robót należy spełnić wymagania podmiotów uzgadniających dokumentację projektową (Zakład Gazowniczy, PGE Dystrybucja S.A. Białystok Teren, gestorzy telekomunikacji).

UWAGA: Teren inwestycji położony jest na obszarze wpisanym do rejestru zabytków decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Białymstoku z dn. 2.01.1957 r. Nr Kult.V-2b/1/78/57 pod nr rej. A-433.

W związku z powyższym na podstawie decyzji Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Białymstoku prowadzenie w/w robót budowlanych może odbywać się pod warunkiem polegającym na obowiązku prowadzenia badań archeologicznych w formie nadzoru w trakcie wykonywania robót ziemnych związanych z prowadzeniem przedmiotowej inwestycji po uprzednim uzyskaniu pozwolenia wojewódzkiego konserwatora zabytków na prowadzenie tych badań – koszt i organizację tych badań ponosi Wykonawca.

W zakres oferowanej ceny wchodzi pełna obsługa geodezyjna z inwentaryzacją powykonawczą, wykonanie niezbędnych badań i sprawdzeń, opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót, uzyskanie zgody i poniesienie opłat za prowadzenie robót w pasie drogowym ulicy nie będącej w zarządzie gminy Supraśl. W trakcie realizacji inwestycji należy zapewnić dojazd do posesji mieszkańcom oraz pojazdom służb ratunkowych.

Wykonawca ma za zadanie wykonanie obiektu oraz przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowo - techniczna, która stanowi załącznik nr 1 do SWZ.



Wyjaśnienia i/lub zmiana treści SWZ:



Załączniki:

Odznacz wszystko w sekcjach
Zaznacz wszystko w sekcjach
Pobierz



PLN


Uwaga:

1. Wykorzystujemy platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z wykonawcami.

2. Rejestracja w bazie wykonawców, przeglądanie ogłoszeń oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.

3. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade Zarejestruj się w bazie wykonawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto wykonawcy umożliwia otrzymywanie ogłoszeń od wielu Zamawiających.

4. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.



Ogłoszenie nieaktualne

Czas na składanie ofert upłynął...